Автономна каналізація БІОС - установка біологічного очищення стічних вод

Автономна каналізація БІОСБільшість будинків сьогодні обладнується водопостачанням, це по комфорту перевершує міські зручності. Все частіше стає нормою наявність в заміському будинку кількох унітазів, душових кабін, ванн, джакузі, басейну. Обладнавши свій будинок комфортним водопостачанням, власник стикається з проблемою побутових стічних вод, які кудись треба дівати. Тому виникає необхідність влаштування системи автономної каналізації. Вибір оптимальної для конкретних умов будівництва автономної системи каналізації залежить від ряду факторів:

 • виду грунту на ділянці будівництва;
 • рівня грунтових вод;
 • характеру використання верхнього водоносного горизонту, який входить в контакт зі стічними водами, поглинаються грунтом;
 • наявності і ступеня доступності водойми - приймача зворотних вод;
 • площі ділянки для будівництва та його рельєфу;
 • кліматичних умов будівництва;
 • фінансових можливостей замовника;
 • вимог до ступеня очищення стічних вод, що пред'являються місцевими органами природоохорони та держсанепіднагляду;
 • кількість стічних вод і концентрації забруднень.

Оптимальним технічним рішенням є компактні установки штучної біологічної очистки стічних вод. Різноманітність очисних систем і специфіка обладнання потребують професійного підходу до їх вибору і рішення про придбання того чи іншого їх виду. Одним із споруд такого типу є установки повної біологічної очистки БІОС.

Загальний вигляд установки БІОС Монтаж установки в колодязь Установка в зборі в з/б колодязі
Загальний вигляд установки БІОС Монтаж установки в колодязь Установка в зборі в з/б колодязі

Установки БІОС виконані з поліпропілену і можуть виготовлятися як в самонесучому корпусі, так і монтуватися в з/б кільця, в залежності від умов будівництва і подальшої експлуатації. Типорозмір установок дозволяє охопити весь спектр приватного будівництва, від дачі до таунхауза.

Установка аэробной биологической очистки сточных вод

Перед прийняттям рішення на користь тієї чи іншої очисної споруди необхідно звернути увагу на наступне:

 1. Обладнання повинно бути надійним і мати термін служби, який можна порівняти з терміном служби будинку, так як його установка пов'язана з істотним обсягом виконуваних робіт і фінансових витрат.
 2. В експлуатації обладнання повинно бути простим і зрозумілим.
 3. Споруда повинна забезпечувати можливість ефективного і безпечного відведення стічних вод, враховувати можливість нерівномірного надходження енергоносіїв і сезонність їх утворення.
 4. Робота споруди і виділені ним очищені води не повинні завдавати шкоди навколишньому середовищу і людям, які проживають поблизу.

Автономна каналізація - це не тільки комфорт у Вашому будинку, а й необхідна умова для збереження і захисту природи, в кінцевому підсумку - Вашого здоров'я.