Комплексні послуги з обслуговування інженерних систем

Аварійний ремонт і будівництво будь-яких мереж зовнішнього водопроводу

Аварійний ремонт і будівництво будь-яких мереж зовнішнього водопроводуТОВ «Гарант Сервіс СТ» виконує всі види робіт по ремонту, реставрації та будівництва нових мереж водопостачання, при цьому використовує сучасні технології, обладнання та матеріали для досягнення найкращого результату. Співпрацюючи з фахівцями компанії, ви можете бути впевнені у високій якості послуг, дотриманні сучасних стандартів безпеки і довговічності комунікацій, створених руками наших майстрів.

Замовити аварійний ремонт водопостачання

Аварійний ремонт і будівництво будь-яких систем внутрішнього водопроводу

Аварійний ремонт і будівництво будь-яких систем внутрішнього водопроводуЯкісне водопостачання є невід'ємним атрибутом комфортного життя в будинку і також роботи будь-якого підприємства, тому при ремонті або будівництві варто приділити пильну увагу саме системам подачі води і внутрішніх систем водопроводу. Якісні матеріали і грамотний інженерний погляд здатні створити систему подачі води, яка буде служити довгі роки, не створюючи жодних проблем.

Замовити аварійний ремонт водопроводу

Аварійний ремонт і будівництво зовнішніх каналізаційних систем

Аварійний ремонт і будівництво зовнішніх каналізаційних системКомпанія «Гарант Сервіс СТ» є експертом в питаннях ремонту, обслуговування та будівництва каналізаційних мереж і готова виконати будь-які роботи в найкоротші терміни після вашого звернення. Фахівці компанії використовують висококласне сертифіковане обладнання кращих світових і вітчизняних виробників, яке дозволяє швидко і якісно виконувати будь-які сантехнічні роботи, від прочищення каналізації до будівництво нової системи водовідведення.

Замовити аварійний ремонт каналізації

Аварійний ремонт і будівництво внутрішніх каналізаційних систем

Аварійний ремонт і будівництво внутрішніх каналізаційних системФахівці компанії «Гарант Сервіс СТ» виконують весь комплекс робіт по внутрішніх каналізаційних системах, виїжджають за аварійними викликами, як на підприємства, так і до приватних осіб. Термінові роботи з прочищення каналізації від засмічень виконуються в найкоротші терміни так як ми розуміємо, скільки дискомфорту несе в собі несправність системи водовідведення будинку, а на підприємстві і того гірше - паралізує роботу усього виробництва.

Замовити ремонт, будівництво каналізації

Прочищення зовнішньої і внутрішньої каналізації на підприємствах

Прочищення зовнішньої і внутрішньої каналізації на підприємствахНа будь-яких трубах з часом осідає наліт: звичайний вапняний наліт від простої води, жирові накопичення або більш складні відкладення на виробничих стічних трубах. Згодом наліт перекриває просвіт труби настільки, що утворюється засмічення, яке перешкоджає проходженню стоків і блокує роботу всієї каналізаційної системи.

Замовити аварійну причистку каналізації

Монтаж, ремонт і реконструкція зовнішніх і внутрішніх систем опалення

Монтаж, ремонт і реконструкція зовнішніх і внутрішніх систем опаленняПлануючи систему опалення у вашому будинку, необхідно провести безліч прорахунків, щоб правильно встановити все необхідне обладнання і якісно, а головне, економічно і безпечно опалювати будинок. З цих та інших питань ви можете звернутися до фахівців компанії Гарант Сервіс СТ і отримати кваліфіковану допомогу.

Замовити монтаж, ремонт системи опалення

Автономна каналізація БІОС

Автономна каналізація БІОСБільшість будинків сьогодні обладнується водопостачанням, по комфорту це перевершує міські зручності. Все частіше стає нормою наявність в заміському будинку кількох унітазів, душових кабін, ванн, джакузі, басейну. Обладнуючи свій будинок комфортним водопостачанням, власник стикається з проблемою побутових стічних вод, які кудись треба дівати. Тому виникає необхідність влаштування системи автономної каналізації. Вибір оптимальної для конкретних умов будівництва автономної системи каналізації залежить від ряду факторів:

Замовити автономну каналізацію БІОС

Очищення систем опалення — промивка опалювальних приладів

Обслуговування систем опалення — очищення і промивка опалювальних приладівНаша компанія - лідер на ринку послуг з обслуговування та ремонту інженерних систем на підприємствах, в житлових будинках і комплексах. Ми - команда Гарант Сервіс СТ перейняли досвід зарубіжних колег, вивчили інноваційні технології та світові розробки в сфері швидкого і безпечного прочищення труб опалення та інших мереж Теплопостачання. Ми готові застосовувати ці технології на вашому підприємстві, а також в житлових будинках, як нової, так і більш ранньої побудови.

Замовити очистку оплювальних систем

Відеодіагностика труб опалення, водопостачання, каналізаційних мереж

Відеодіагностика труб опалення, водопостачання, каналізаційних мережПроведення відеодіагностики дозволяє максимально точно визначити стан труб і інших інженерних систем, визначити місце засмічення, тріщини, пробоїни, незаконні врізки та інші ушкодження. Провівши відеодіагностику труб, фахівець максимально точно зможе визначити обсяг робіт і їх вартість, а також необхідність використання того чи іншого обладнання. Одним словом, відеодіагностіка дає повну картину стану труб і дозволяє максимально точно оцінити масштаб проблеми і шляхи її якнайшвидшого усунення.

Замовити відеоінспекцію труб

Очищення реактора біогазової установки від біомаси

Очищення реактора біогазової установки від біомасиНаша компанія професійно займається очищенням біогазових установок. Використовуючи досвід європейських колег, їх напрацювання і техніку, ми єдина компанія, яка з легкістю береться за таку складну роботу. В арсеналі у нас є все необхідне обладнання для якісного і швидкого викачування всіх відходів біомаси з реактора і очищення внутрішніх поверхонь.

Замовити очистку біогазового ректора

Відкачування води з будівельних котлованів

Відкачування води з будівельних котлованівПри будівництві об'єктів, може виникнути ситуація, коли рівень грунтових вод настільки високий, що котлован, підготовлений під будівництво будинку, виявляється затопленим. Відповідно всі будівельні роботи припиняються, що тягне за собою затягування термінів будівництва, неустойки і т.д. Необхідно терміново відкачувати воду з котловану.

Замовити викачку води з котловану

Відкачування і осушення водойм

Відкачування і осушення водоймНаша компанія Гарант Сервіс СТ проводить гідротехнічні заходи із застосуванням сучасної високопотужної техніки для зниження рівня води у водоймі або повного його осушення, в залежності від побажань замовника. Вартість таких робіт із застосуванням нашої техніки набагато нижче, ніж при використанні класичного мулососа.

Замовити осушення водойми

Відкачування відходів з основних і проміжних очисних споруд центральної каналізації

Відкачування відходів з основних і проміжних очисних споруд центральної каналізаціїЗамулювання очисних споруд центральної каналізації досить часте явище через високе навантаження на каналізаційну систему, побудовану більше 50 років тому. Крім того, будь-які будови, які знаходяться нижче поверхні землі, схильні до затоплень. Справитися з будь-яким завданням, відкачати воду або мул з очисних споруд, під силу професіоналам з компанії Гарант Сервіс СТ. У нашому розпорядженні є потужні мобільні насоси для відкачування мулу та інших рідин з колекторів, зливової каналізації і т.п.

Замовити викачку очисних споруд

Перекачування складних рідин (діатоміт, кізельгур, інфузорна земля, гірської муки, целіт і багато іншого)

Перекачування складних рідин діатоміт, кізельгур, інфузорна земля, гірської муки, целіт і багато іншогоНа виробничих підприємствах для фільтрації, відбілювання і в хімічних сполуках використовується діатоміт і його похідні: кизельгур, целіт, гірська мука, інфузорна земля і інше. Це корисна копалина похідна панцирів діатомей. Незважаючи на безліч сфер застосування цієї речовини, і його корисність в різних етапах виробництва, відходи його досить важко утилізуються.

Замовити перекачування складних рідин