Статті наших спеціалістів Гарант Сервіс СТ

Що таке зовнішні системи каналізації

Що таке зовнішні системи каналізаціїПлануючи будівництво власного приватного будинку, вам необхідно подбати не тільки про проект самої «коробки», а й про побудову інженерних мереж. Зовнішні системи каналізації, тобто зовнішня каналізація - один з найважливіших аспектів забезпечення життєдіяльності приватного будинку. Комфорт, затишок і безпека - ось ті кити, на яких тримається життя в заміському будинку, а зовнішня каналізація грає тут практично основну роль.

Проектування та проведення зовнішньої каналізації - відповідальна робота, що вимагає знань, досвід, і професійне виконання, саме тому пристрій зовнішньої системи каналізації варто довіряти тільки справжнім професіоналам.

Монтаж каналізаційних систем

Монтаж каналізаційних системБезліч незручностей пов'язано з роботою старої каналізаційної системи, вона і протікає, і засмічується, і видає неприємний запах. І всі ваші спроби зробити ремонт каналізації не принесуть ніякого успіху, поки ви не приймете рішення замінити каналізацію повністю на нову. Звичайно ж, ця затія потягне за собою деякі незручності, а також матеріальні витрати. Але якщо відразу звернутися до професіоналів, то монтаж каналізаційних систем пройде швидко і з найменшими незручностями для мешканців будинку або працівників офісу.

Прораховуючи вартість монтажу каналізації, майстер буде відштовхуватися від наступних пунктів, які необхідно виконати і врахувати для найкращого результату:

Ремонт водопроводу

Ремонт водопроводуВ результаті тривалої експлуатації і зносу або з інших причин, може виникнути поломка водопроводу, часто це відбувається абсолютно не вчасно, а значить, ваша сім'я або співробітники вашого підприємства відчувають незручності або навіть доведеться зупинити виробництво. Чи варто говорити, що таку проблему, як ремонт водопроводу необхідно вирішувати якомога швидше і в цьому вам допоможуть професіонали своєї справи з нашої компанії.

Ремонт труб водопостачання

Ремонт труб водопостачанняРемонт водопроводу найчастіше полягає в усуненні протікання і для виконання цього завдання є кілька способів.

Застосування епоксидного клею або спеціального герметика. Перед початком будь-яких ремонтних робіт з трубами, необхідно перекрити воду і висушити місце протікання. Також необхідно видалити іржу з місця пошкодження навколо нього в радіусі 5 см, далі наноситься герметик. Якщо ви вирішили використовувати епоксидний клей, то слід накласти ще й бандаж і залишити це все висихати не менше ніж на 12 годин.

Для чого потрібен зворотний клапан каналізації?

Для чого потрібен зворотний клапан каналізації?Каналізаційна система в будинку або на підприємстві є системою відкритого типу, а значить, з нею можуть статися різні неприємності, як то засмічення різного походження. Часто в період танення снігу або в період сильних дощів грунтові води затоплюють септик, який є закінченням каналізаційної системи і вся рідина, всі нечистоти можуть потекти противотоком назад вам в квартиру з усіма наслідками. Щоб уберегти свій будинок від такого роду аварійної ситуації, встановлюється зворотний клапан каналізації.

Зливова каналізація - невід'ємна частина будь-якого будівництва

Зливова каналізація - невід'ємна частина будь-якого будівництваЗливова каналізація - невід'ємна частина будь-якого будівництва. Назва говорить сама за себе - цей вид каналізації призначений для відводу вод, які з'явилися внаслідок великої кількості опадів. Зливова каналізація необхідна як в місті, так і за межами міста, але багато забудовників плутають її з дренажно. каналізацією, а це різні речі. Зливова каналізація, як ми вже сказали, це система відведення дощових вод, а дренажна каналізація - це система зниження рівня ґрунтових вод навколо будинку. Відповідно і встановлюються ці види каналізації на різних глибинах, і кожна має своє призначення.