Відкачування і осушення водойм

Відкачування і осушення водоймВідкачування і осушення водойм - це комплекс заходів, який може знадобитися, коли рівень води у водоймі надзвичайно підвищений, що тягне за собою безліч незручностей якщо поблизу знаходиться житловий будинок або підприємство. Рівень грунтових вод істотно підвищується, можуть бути підтоплення підвалів і гаражів, активізуються процеси гниття і замулювання грунту, зростає кількість азотних і фосфорних сполук, озеро перетворюється на болото, і виникають багато інших незручностей.

Наша компанія Гарант Сервіс СТ проводить гідротехнічні заходи із застосуванням сучасної високопотужної техніки для зниження рівня води у водоймі або повного його осушення, в залежності від побажань замовника. Вартість таких робіт із застосуванням нашої техніки набагато нижча, ніж при використанні класичного мулососа.

Перекачування води для гасіння палаючих торфовищ

Перекачування води для гасіння палаючих торфовищТорф'яні родовища (торфовища) є найпоширенішим джерелом пожеж, оскільки дуже легко спалахують під час посухи і високої температури повітря, а також при недотриманні техніки пожежної безпеки людиною. Крім того, торфовища досить проблемні в плані виявлення загорянь, так як товщина покладів досягає декількох метрів, і загоряння може відбутися навіть взимку. Тому сьогодні частіше застосовують методи попередження загорянь шляхом обводнення торфовищ.

Для попередження спалахів створюється комплекс з мережі каналів зі спеціальними засувками для затримання води, що призводить до обводнення торф'яних покладів. Щоб створити необхідний обсяг води в каналах, її необхідно перекачати з довколишніх водойм, якщо такі є або прокладати тимчасовий трубопровід для переміщення води з великих відстаней. У нас в арсеналі є все необхідне обладнання і потужності для виконання подібних робіт.