Автономна каналізація БІОС – установка біологічного очищення стічних вод

Більшість будинків сьогодні обладнується водопостачанням, це по комфорту перевершує міські зручності. Все частіше стає нормою наявність в заміському будинку кількох унітазів, душових кабін, ванн, джакузі, басейну. Обладнавши свій будинок комфортним водопостачанням, власник стикається з проблемою побутових стічних вод, які кудись треба дівати. Тому виникає необхідність влаштування системи автономної каналізації. Вибір оптимальної для конкретних умов будівництва автономної системи каналізації залежить від ряду факторів:

  • виду грунту на ділянці будівництва;
  • рівня грунтових вод;
  • характеру використання верхнього водоносного горизонту, який входить в контакт зі стічними водами, поглинаються грунтом;
  • наявності і ступеня доступності водойми – приймача зворотних вод;
  • площі ділянки для будівництва та його рельєфу;
  • кліматичних умов будівництва;
  • фінансових можливостей замовника;
  • вимог до ступеня очищення стічних вод, що пред’являються місцевими органами природоохорони та держсанепіднагляду;
  • кількість стічних вод і концентрації забруднень.

Оптимальним технічним рішенням є компактні установки штучної біологічної очистки стічних вод. Різноманітність очисних систем і специфіка обладнання потребують професійного підходу до їх вибору і рішення про придбання того чи іншого їх виду. Одним із споруд такого типу є установки повної біологічної очистки БІОС.

Загальний вигляд установки БІОСМонтаж установки в колодязьУстановка в зборі в з/б колодязі

Установки БІОС виконані з поліпропілену і можуть виготовлятися як в самонесучому корпусі, так і монтуватися в з/б кільця, в залежності від умов будівництва і подальшої експлуатації. Типорозмір установок дозволяє охопити весь спектр приватного будівництва, від дачі до таунхауза.

Перед прийняттям рішення на користь тієї чи іншої очисної споруди необхідно звернути увагу на наступне:

  1. Обладнання повинно бути надійним і мати термін служби, який можна порівняти з терміном служби будинку, так як його установка пов’язана з істотним обсягом виконуваних робіт і фінансових витрат.
  2. В експлуатації обладнання повинно бути простим і зрозумілим.
  3. Споруда повинна забезпечувати можливість ефективного і безпечного відведення стічних вод, враховувати можливість нерівномірного надходження енергоносіїв і сезонність їх утворення.
  4. Робота споруди і виділені ним очищені води не повинні завдавати шкоди навколишньому середовищу і людям, які проживають поблизу.

Автономна каналізація – це не тільки комфорт у Вашому будинку, а й необхідна умова для збереження і захисту природи, в кінцевому підсумку – Вашого здоров’я.