Очищення реактора біогазової установки від біомаси

Наша компанія професійно займається очищенням біогазових установок. Використовуючи досвід європейських колег, їх напрацювання і техніку, ми єдина компанія, яка з легкістю береться за таку складну роботу. В арсеналі у нас є все необхідне обладнання для якісного і швидкого викачування всіх відходів біомаси з реактора і очищення внутрішніх поверхонь. Наші фахівці мають необхідне захисне обмундирування для власної безпеки під час процесу очищення біореактора. Одним словом, замовивши очищення реактора біогазової установки від біомаси, ви можете бути впевнені, що робота буде виконана швидко і якісно з дотриманням європейських стандартів безпеки і з турботою про навколишнє середовище.

Очищення біогазової установки проводиться в кілька етапів:

  • Перекачування рідкої біомаси з біогазової установки;
  • Повне очищення апаратом високого тиску (гідродинамічна установка);
  • Викачка залишків біомаси після очищення.

Перекачування рідкої біомаси з реактора в цистерну з допомогою потужного спеціального мулососа для складних рідин – це перший комплекс робіт, який виконується для очищення біогазових установок. Спеціальні шланги мулососа запускаються в реактор, і за допомогою спеціального насоса, викачується основна маса рідини.

Потім виконується очищення внутрішніх поверхонь біогазової установки від відкладень і мулу. Очищення проводиться гідродинамічною установкою, де вода подається під високим тиском і змиває всі види відкладень. Для виконання цього етапу робіт, в реактор заходить людина в спеціальному захисному костюмі з протигазом і проводить очистку.

Далі необхідно викачати залишки біомаси та води після очищення, для цього знову запускається в установку шланг мулососа, а людина всередині, за допомогою невеликого трактора або спеціальної швабри (в залежності від розміру реактора), підводить залишки біомаси до труби. Таким чином, вдається повністю видалити всі залишки відпрацьованої біомаси і підготувати біореактор до нового циклу виробництва газу.

Біогазова установка це реактор, в якому відбуваються природні процеси гниття органічних відходів (пташиний послід, гній великої худоби, різні відходи харчових виробництв, побутові відходи і багато іншого) з виділенням в процесі газу. Цей газ за своїми властивостями практично ідентичний природному газу, тому може використовуватися для всіляких потреб підприємства. Таким чином, впроваджуючи досвід європейських підприємств і використовуючи біогазові установки, ви отримуєте практично безвідходний цикл виробництва, а також економите значну суму на закупівлю природного газу. Частина, біомаси, що залишилася після повного циклу бродіння і перегнивання в реакторі, може застосовуватися, як сільськогосподарське добриво.