Аварійний ремонт і будівництво зовнішніх каналізаційних систем

Наша компанія виконує як плановий, так і аварійний ремонт каналізації, а також будівництво внутрішніх і зовнішніх каналізаційних систем, прочищення каналізації. Як правило, ремонт зовнішньої та внутрішньої систем каналізації проводиться в разі аварії, тобто прориву труби або поломки з’єднання.

Види ремонтних робіт по каналізації, які наша компанія виконує:

 • Аварійний ремонт каналізації (відновлення працездатності системи протягом 2 годин в разі локального засмічення і протягом 24 годин – якщо пошкоджена ділянка мережі);
 • Прочищення зовнішньої каналізації гідродинамічним, гідрохімічними і механічним способом;
 • Відеодіагностика трубопроводу;
 • Плановий або аварійний ремонт зовнішніх каналізаційних систем;
 • Ремонт каналізаційних колодязів, а також їх відновлення і будівництво;
 • Ремонт, обслуговування і монтаж жировловлювачів, септиків і вигрібних ям;
 • Ремонт, обслуговування і будівництво локальних очисних споруд для господарсько-побутових стоків;
 • Відновлення покриття після виконання ремонтних та будівельних робіт. Тобто, ми повертаємо асфальтне покриття, тротуарну плитку, бордюри і ландшафт у той стан, який був до виконання робіт.

Послуги з будівництва та монтажу каналізаційних систем:

 • Будівництво систем зовнішньої каналізації, а також реконструкція каналізації відповідно до побажань замовника;
 • Будівництво/монтаж, реконструкція внутрішніх каналізаційних систем;
 • Монтаж, реконструкція та проектування, а також обслуговування каналізаційних насосних станцій (КНС).

Наші фахівці виїжджають на місце в найкоротші терміни, з усім необхідним обладнанням для проведення робіт по розкопування місця аварії, для зварювання труб і іншими інструментами, які можуть знадобитися в процесі роботи. Викликаючи аварійну службу компанії Група компаній СТ, ви можете бути впевнені, що аварія буде усунута максимально швидко, так як у нас не буває ситуації, що не вистачає якогось обладнання або запчастин, як це часто буває у муніципальних працівників. Беручи виклик, диспетчер намагається максимально докладно розпитати про ситуацію і передбачити необхідність застосування тієї чи іншої техніки, а також зорієнтувати вас за вартістю робіт.

Аварійний ремонт каналізації

Каналізаційна система – одна з найважливіших складових працездатності будь-якого підприємства або житлового комплексу, а також приватного або багатоквартирного будинку. І якщо трапляється аварія саме каналізаційної системи, то діяти потрібно негайно, адже тут мова йде про безпеку і здоров’я людей і рахунок йде на хвилини. Коли виникає засмічення каналізації або ще гірше прориває трубу каналізації, то очікувати сантехніка з ЖЕКу, часто просто немає часу, тим більше що роботи він швидше за все не буде виконувати в цей же день, а поставить вас в план в кращому випадку на завтра, але водопостачання на всякий випадок перекриє. Як підсумок, ви залишитеся без води, та ще й з непрацюючою каналізацією. У цій ситуації діяти потрібно негайно і найкращим рішенням буде викликати аварійну службу ремонту каналізації компанії Група компаній СТ.

Проблема зношеності каналізаційної системи міста сьогодні стоїть особливо гостро, адже цим мережам вже більше 50 років і, природно, вони виходять з ладу, а особливо з огляду на те, що кількість користувачів постійно зростає (будуються нові житлові комплекси і підприємства), таким чином навантаження на мережу зростає постійно , і аварії трапляються мало не щодня. Саме тому аварійний ремонт каналізації – одне з провідних напрямків діяльності нашої компанії. Наш автопарк і достатній штат співробітників дозволяє нам приймати заявки на аварійний ремонт каналізації і виконувати їх день в день, так як ми розуміємо важливість безперебійної роботи каналізації, як для житлового будинку, так і для роботи підприємства. А сучасні технології та обладнання, яке ми використовуємо в роботі, дозволяє мінімізувати руйнування ландшафту в процесі ремонту каналізації і значно прискорити процес аварійного ремонту.

Особливості будівництва каналізаційних систем

Наші фахівці мають великий і, головне, позитивний, досвід успішного будівництва зовнішніх каналізаційних мереж. Ми грамотно проектуємо і прораховуємо всю роботу, так що замовник ще перед початком робіт знає їх вартість, терміни і спосіб реалізації. Залежно від замовленої пропускної здатності каналізаційної системи, та її призначення, ми застосовуємо ті чи інші технології будівництва та матеріали, які максимально відповідають сучасним стандартам якості і безпеки. Ми виконуємо весь спектр послуг від проекту до працюючої каналізації, з прокладкою труб, врізкою в магістральні мережі установкою всього необхідного обладнання та інші необхідні роботи. Ми також проектуємо і встановлюємо каналізаційні оглядові колодязі, каналізаційні насосні станції, фільтри, жироуловлювачі та інше необхідне вам обладнання. Тобто, замовляючи наші послуги, по будівництву і ремонту каналізації, ви можете більше не турбуватися ні про що, а тільки спостерігати за роботою і в кінці приймати і експлуатувати бездоганно працюючу каналізаційну систему. Ми виконуємо весь спектр послуг від креслення і макета на папері до втілення проекту в реальність, і навіть відновлення зовнішнього вигляду дорожніх покриттів і ландшафтного дизайну до початкового стану.