Обслуговування систем опалення — очищення і промивка опалювальних приладів

Сучасна база з професійної техніки зарубіжних виробників, новітні технології та найкращі хімічні реагенти, великий автопарк і штат досвідчених співробітників дозволяють нам якісно і швидко надавати такі послуги:

  • Очищення (промивання) систем опалення та прочищення опалювальних приладів;
  • Прочищення трубопроводу;
  • Очищення теплообмінників, котлів і бойлерів;
  • Обслуговування теплотрас і ремонт теплотрас.

Наша компанія – лідер на ринку послуг з обслуговування та ремонту інженерних систем на підприємствах, в житлових будинках і комплексах. Ми – команда Група компаній СТ перейняли досвід зарубіжних колег, вивчили інноваційні технології та світові розробки в сфері швидкого і безпечного прочищення труб опалення та інших мереж Теплопостачання. Ми готові застосовувати ці технології на вашому підприємстві, а також в житлових будинках, як нової, так і більш ранньої побудови.

Чи варто говорити, що ціна прочищення систем опалення та інших інженерних мереж в кілька разів нижче, ніж можлива заміна їх у разі аварійної ситуації. Відомо, що при експлуатації систем опалення більше 10 років їхня пропускна здатність знижується на 50%, а значить ні про яку економію та енергоефективності говорити вже не доводиться.

Очищення систем опалення і промивка опалювальних приладів

Наші фахівці проводять прочищення систем опалення декількома способами, а також їх комбінаціями для досягнення найкращого результату.

Гідрохімічний метод прочищення дозволяє видалити з системи різні відкладення за допомогою органічних і неорганічних розчинів з високими антивапняковими, ​​антикорозійними властивостями. У гидродинамічну установку вносяться спеціальні реагенти, які разом з водою, яка подається під високим тиском, розчиняють і змивають всі види багаторічних відкладень. Такий спосіб очищення дуже ефективний для прочищення труб, але не гарантує повну очистку опалювальних приладів. Тому ми застосовуємо наступний метод.

Гідропневмоударний спосіб очищення приладів опалення, так званий «таран» призначений для видалення складних нальотів і відкладень усередині радіаторів. Спеціальна установка подає воду в упереміш з повітрям під високим тиском, що дозволяє якісно і безпечно очистити внутрішні поверхні опалювальних приладів.

А ось гідропневматичний спосіб промивки ми застосовуємо для усунення мулистих відкладень і суспензії з опалювальних приладів. Цей метод промивання особливо хороший для профілактики після закінчення опалювального сезону.

Очищення теплообмінників, котлів і бойлерів

Ми виконуємо очищення теплообмінників, котлів опалення та бойлерів адже роботу сучасного підприємства та життєдіяльність людини важко собі уявити без цих високотехнологічних агрегатів. У нас є все необхідне обладнання для безпечної і якісної очистки цих приладів, а також вмілі руки і світлі голови співробітників, які неодмінно нададуть високу якість обслуговування. Всі види котлів, бойлерів і теплообмінників піддаються прочищенню нашими спеціальними установками. Ми виконуємо, як планове обслуговування, так і екстрені виїзди в разі аварій або при загрозі аварійної ситуації.

Безперебійна робота котла, бойлера або теплообмінника – це запорука правильного і ефективного функціонування всієї опалювальної системи, тому ми рекомендуємо своєчасно звертатися до нас для профілактичного очищення цих агрегатів. Ми гарантовано усунемо проблеми в роботі котлів і теплообмінників у вашому будинку або на підприємстві, проведемо огляд, діагностику, і приймемо всі необхідні профілактичні заходи для запобігання виникнення збоїв в роботі цих систем. Також, при необхідності, наші фахівці проведуть настройку автоматики опалювального обладнання в залежності від сезону експлуатації.

Обслуговування теплотрас, ремонт теплотрас

Теплотраса – складна інженерна споруда, яка спочатку вимагає грамотного проектування і монтажу, а згодом і якісного обслуговування, адже від цього залежить вся робота системи опалення і подачі гарячої води. Ми здійснюємо обслуговування теплотрас, а також виконуємо, як частковий, так і капітальний ремонт теплотрас. У нас ви можете отримати консультацію з проектування та монтажу теплотрас, отримати інформацію про сучасні матеріали та обладнання, яке пропонується світовими виробниками для найбільшої енергоефективності ваших інженерних споруд.

Переваги своєчасного промивання і обслуговування інженерних систем фахівцями нашої компанії:

  • Висока швидкість і продуктивність роботи фахівців на об’єкті за рахунок застосування сучасних методик і новітнього обладнання, яке дозволяє усувати наліт і відкладення швидко і безпечно навіть на самих важкодоступних ділянках;
  • Максимальне очищення труб і приладів до основної поверхні і повне відновлення роботи запірної арматури;
  • Відновлення пропускної здатності труб до 100%, що знижує витрати на опалення до 50%, тобто підвищується енергоефективність;
  • Виявлення «слабких місць» в системі і своєчасна заміна запчастин для запобігання аварій;
  • Збільшення терміну експлуатації труб і всієї системи при регулярному обслуговуванні;
  • Зниження втрат тепла на 30-50%.

Відповідно до думки експертів, практично половина всіх тепломереж України потребує ремонту і навіть заміні цілих ділянок теплотрас, так як якісне обслуговування цих мереж не проводилося ніколи. Саме тому зараз на підприємствах і в будинках, побудованих за часів Радянського Союзу, через день виникають аварійні ситуації.

Крім загрози прориву труб опалення та виходу з ладу опалювальних приладів, істотно знижується енергоефективність цих теплоносіїв. Вже через 10 років використання, в трубах осідає наліт різного походження, який знижує пропускну здатність до 50%. Що тягне за собою звуження просвіту труб майже на половину, розуміє кожен – звичайно ж це відразу підвищує витрату палива в котельні, а значить зростають і витрати на обігрів приміщень практично вдвічі. Також наявність такого нальоту, якщо з ним не боротися, тягне за собою корозію металу, що в кінцевому підсумку призводить до прориву труб. Багато хто має негативний досвід знайомства з наслідками прориву труб, але якщо це ще й труби системи опалення за якими проходить гаряча вода, то нескладно уявити собі масштаб збитків, до яких призведе така аварія. Співпрацюючи з нами, Ви можете не турбуватися про проблеми з інженерними системами в вашому домі чи на підприємстві – їх просто не буде.