Монтаж, ремонт і реконструкція зовнішніх і внутрішніх систем опалення

  • Монтаж, ремонт і реконструкція зовнішніх і внутрішніх систем опалення;
  • Установка і заміна трубопроводів радіаторів та котлів опалення;
  • Промивання і прочищення систем опалення;
  • Облаштування вузлів і теплових пунктів.

Сучасні технології і ринок будматеріалів і устаткування дозволяє встановити індивідуальне опалення не тільки в будинках, віддалених від центральних магістралей, а й в квартирах, що дозволить самостійно регулювати якість і кількість тепла, а також витрата газу або електроенергії. У сучасних реаліях автономне опалення – це не примха, а необхідність в цілях економії ресурсів і коштів. Вартість опалення буде залежати від типу котла, який ви встановите, площі приміщень і деяких інших чинників.

Найбільш популярним і вигідним з економічної точки зору є газове опалення. Для влаштування газового опалення необхідно облаштувати газольдер, в який закачуватиметься газ, звідки далі він буде надходити в газовий котел і обігрівати ваш будинок. Далі буде потрібно сам котел, система труб і радіатори – ось спрощена схема пристрою газового опалення приватного будинку. Потрібно пам’ятати, що в використанні газу в опаленні житлового будинку, необхідно строго дотримуватися всіх норм безпеки, тому довірити монтаж або ремонт системи газового опалення можна тільки справжнім професіоналам.

Плануючи систему опалення у вашому будинку, необхідно провести безліч прорахунків, щоб правильно встановити все необхідне обладнання і якісно, а головне, економічно і безпечно опалювати будинок. З цих та інших питань ви можете звернутися до фахівців компанії Група компаній СТ і отримати кваліфіковану допомогу.