Аварійний ремонт водопроводу і будівництво зовнішніх водопровідних систем

Вода – не тільки основна складова будь-якого живого організму, вона ще й незамінний елемент існування і функціонування будь-якого житлового будинку або підприємства, саме тому система водопостачання є основою у будь-якому проекті будівництва або ремонту.

ТОВ «Група компаній СТ» виконує всі види робіт по ремонту, реставрації та будівництву нових мереж водопостачання, при цьому використовує сучасні технології, обладнання та матеріали для досягнення найкращого результату. Співпрацюючи з фахівцями компанії, ви можете бути впевнені у високій якості послуг, дотриманні сучасних стандартів безпеки і довговічності комунікацій, створених руками наших майстрів.

У роботі використовуються тільки сучасні сертифіковані матеріали кращих виробників, роботи виконуються досвідченими майстрами, які мають багаторічний досвід в сфері будівництва та ремонту водопровідних систем.

Аварійний ремонт будь-яких мереж зовнішнього водопроводу

Чи варто говорити, що ситуація, коли потрібен аварійний ремонт водопроводу виникала практично у кожного з нас, не вдома, так на роботі. Наскільки важливо швидко відновити працездатність водопроводу ми знаємо не з чуток, адже від цього залежить вся життєдіяльність сім’ї або підприємства. Саме тому наша компанія виконує терміновий ремонт водогону. Виїжджаючи на місце аварії негайно, ми гарантуємо, що протягом 24 годин працездатність систем опалення буде відновлено.

Наші фахівці виконують ремонт будь-яких труб, як сталевих, так і сучасних пластикових, поліетиленових. Тактика поведінки при аварії водопроводу завжди однакова, в першу чергу необхідно перекрити воду, потім знайти місце пошкодження. Коли майстер прибуде на об’єкт, покажіть йому відразу ж місце, де прорвало трубу, і він приступить до заміни цієї ділянки або цілої труби, в залежності від сукупності інших факторів.

Плановий та поточний ремонт зовнішніх систем водопроводу

Це оптимальний варіант поступового оновлення всієї системи водопроводу на підприємстві, так як виконується планово без аварійних ситуацій, коштує дешевше і не зупиняє роботу підприємства. Якщо ви помітили знос труб або від початку неправильну/незручну прокладку труб, то буде доцільно провести плановий ремонт або реконструкцію системи, не чекаючи аварійних ситуацій.

Залежно від матеріалу труб і виниклої проблеми, наш фахівець порекомендує найкращий спосіб ремонту, щоб продовжити термін служби труби. Існують різні способи ремонту труб від спаювання тріщин, заклеювання епоксидною смолою і накладення фланця або бандажа до повної заміни ділянки труби. З огляду на всі фактори та можливі майбутні ризики, ми знайдемо оптимальний варіант вирішення проблеми.

Будівництво нових систем водопроводу

Будівництво та ремонт будь-яких інженерних систем розраховується, виходячи з передбачуваного навантаження, ефективності їх роботи і довговічності. Також важливим фактором є кліматичні умови, а саме глибина промерзання грунту в зимовий період. В Україні середня глибина промерзання грунту становить 1,3 метра, а значить, прокладка систем зовнішньої каналізації повинна бути глибше цього значення.

Також має значення тип грунту, на який укладаються труби. Найкраще вкладати трубопровід на піщано-гравійну подушку, але, наприклад, для поліетиленових труб цей фактор не має великого значення. Всі ці дані – результат багаторічних досліджень і спостережень виходячи з досвіду роботи. Наші фахівці знають ці правила, як двічі два, тому, довіряючи нам ремонт або монтаж зовнішньої системи водопроводу, ви можете бути впевнені в якісному виконанні всіх робіт.

Реконструкція водопровідних мереж

Ми виконуємо повну або часткову реконструкцію систем водопроводу в залежності від ситуації, що склалася і побажань замовника. Якщо частина системи вийшла з ладу або просто сильно застаріла або місце її прокладки незручне, то звернувшись до нас, ви можете вирішити проблему якісно і швидко. Замінити старі труби новими із сучасних матеріалів, утеплити водопровід і безліч інших робіт виконують наші фахівці.

Важливим фактором коректної роботи водопроводу є його правильне укладання, з формуванням підкладки, дотриманням кута нахилу, правильним монтажем кутів і безліч інших факторів, які відомі тільки професіоналам, саме тому не варто покладатися на майстрів з найближчого ЖЕКу, а довірити роботу вашого підприємства професіоналам своєї справи .

Оглядові колодязі: відновлення, ремонт, будівництво нових колодязів, заміна запірної арматури.

Для якісного обслуговування водопровідних систем, необхідні оглядові колодязі в зручному місці для доступу до системи. Наша компанія також виконує ремонт старих оглядових колодязів, і будівництво нових при необхідності, а також ремонт і установку нової запірної арматури, якщо стара вийшла з ладу або пошкоджена.

 Сучасне обладнання, високий професіоналізм дозволяє нам якісно проектувати всю систему водопроводу з усіма її елементами для подальшої ефективної її роботи і можливості якісного обслуговування.

Відновлення будь-якого покриття після проведення ремонтних робіт

Чи знайома вам ситуація, коли після будь-якого ремонту ще потрібно викликати інші служби, щоб відновити цілісність асфальту або газону, або тротуарної плитки? – Звичайно ж так!”. Адже сантехніки з ЖЕКу ніколи після себе не відновлюють покриття, і люди ще довго ходять по закопаним ямах без асфальту, розносячи на своїх ногах пісок, глину і грунт.

Наша компанія одна з перших запровадила правило залишати після себе територію в первозданному вигляді, тобто після виконання ремонту, ми укладаємо назад тротуарну плитку, відновлюємо асфальтне покриття або газон. Таким чином, звертаючись в нашу компанію, ви отримуєте повний комплекс послуг і можете більше не переживати ні про що.