Перекачування води та інших рідин на великі відстані

Компанія Група компаній СТ надає послуги з перекачування води та інших рідин на великі відстані. У роботі ми застосовуємо потужну сучасну техніку, яка дозволяє швидко перекачати великі обсяги рідин різного походження із затоплених приміщень або місцевостей, а також з очисних споруд. Ці заходи можуть бути необхідні в самих різних ситуаціях, як:

У випадках, коли необхідно перекачати великі обсяги води або інших рідин на великі відстані, застосовується потужна техніка і система тимчасового трубопроводу, яка дозволить перекачати рідини на відстань до 1000 метрів або ж завантажити в автоцистерну для подальшого транспортування рідин до місця утилізації. Виробнича потужність систем насосного обладнання нашої компанії дозволяє перекачувати мул з глибини більше 30 метрів зі швидкістю 300 м3/год. Що й казати про перекачування води, потужний мобільний насос легко впорається з осушенням затоплених територій, підвалів, колодязів і т.д.

Очищення реактора біогазової установки від біомаси

Наша компанія професійно займається очищенням біогазових установок. Використовуючи досвід європейських колег, їх напрацювання і техніку, ми єдина компанія, яка з легкістю береться за таку складну роботу. В арсеналі у нас є все необхідне обладнання для якісного і швидкого викачування всіх відходів біомаси з реактора і очищення внутрішніх поверхонь.

Відкачування води з будівельних котлованів

При будівництві об’єктів, може виникнути ситуація, коли рівень грунтових вод настільки високий, що котлован, підготовлений під будівництво будинку, виявляється затопленим. Відповідно всі будівельні роботи припиняються, що тягне за собою затягування термінів будівництва, неустойки і т.д. Необхідно терміново відкачувати воду з котловану.

Відкачування і осушення водойм

Наша компанія Група компаній СТ проводить гідротехнічні заходи із застосуванням сучасної високопотужної техніки для зниження рівня води у водоймі або повного його осушення, в залежності від побажань замовника. Вартість таких робіт із застосуванням нашої техніки набагато нижче, ніж при використанні класичного илососа.

Відкачування відходів з основних і проміжних очисних споруд центральної каналізації

Замулювання очисних споруд центральної каналізації досить часте явище через високе навантаження на каналізаційну систему, побудовану більше 50 років тому. Крім того, будь-які будови, які знаходяться нижче поверхні землі, схильні до затоплень. Відкачування води або мулу з очисних споруд під силу професіоналам з компанії Група компаній СТ. У нашому розпорядженні є потужні мобільні насоси для відкачування мулу та інших рідин з колекторів, зливової каналізації і т.д.

Перекачування складних рідин (діатоміт, кізельгур, інфузорна земля, гірська мука, циліт і багато іншого)

На виробничих підприємствах найрізноманітнішої спрямованості для фільтрації відбілювання і в хімічних сполуках використовується діатоміт і його похідні: кізельгур, циліт, гірська мука, інфузорна земля і інше. Це корисна копалина, складається зі стулок діатомей, іноді невеликої кількості радіолярій, спікул губок, а також глинистого матеріалу, кварцу та глауконіту. Незважаючи на безліч сфер застосування цієї речовини, і його корисність в різних етапах виробництва, відходи його досить важко утилізуються.