Відеодіагностика труб опалення, водопостачання, каналізаційних мереж

Ми надаємо послуги відеодіагностики і проводимо такі види телеметрії:

Одним із сучасних методів, які ми використовуємо у своїй роботі для якісного виконання всіх видів ремонтних робіт, є відеодіагностіка труб за допомогою спеціалізованого високотехнологічного обладнання.

Проведення відеодіагностики дозволяє максимально точно визначити стан труб і інших інженерних систем, визначити місце засмічення, тріщини, пробоїни, незаконні врізки та інші ушкодження. Провівши відеодіагностику труб, фахівець максимально точно зможе визначити обсяг робіт і їх вартість, а також необхідність використання того чи іншого обладнання. Одним словом, відеодіагностіка дає повну картину стану труб і дозволяє максимально точно оцінити масштаб проблеми і шляхи її якнайшвидшого усунення.

Ми проводимо відеодіагностику в наступних випадках:

  • Аварійна ситуація з водопроводом (прорвало трубу, засмітилася труба і т.д.);
  • Заміна або будівництво нової ділянки трубопроводу;
  • Введення в експлуатацію або відновлення труб каналізаційних мереж;
  • Пошук занедбаних або загублених каналізаційних колодязів;
  • Необхідність прийняття рішення про можливість подальшої експлуатації тих чи інших інженерних систем;
  • Вивчення інформації про протяжність і місця розташування внутрішніх і зовнішніх каналізаційних трас;
  • Огляд вентиляційних шахт і димових труб для подальшого їх прочищення та/або ремонту;
  • Необхідність складання схеми інженерних комунікацій на підприємствах або в житлових комплексах;
  • Оформлення звіту і технічного висновку з додатком відеозапису.

З огляду на попередній досвід роботи, ми рекомендуємо проводити планову відеодіагностику труб раз на півроку – рік. Залежно від інтенсивності експлуатації і для запобігання аварійних ситуацій просто викличте спеціаліста, і він проконсультує вас про стан ваших інженерних систем.

Відеодіагностика труб каналізації

Що може бути гірше раптово забитої або прорваної труби каналізації? – Хто стикався з даною проблемою, знає, що в такій аварійній ситуації рахунок йде на хвилини, під загрозою робота всього підприємства або життєдіяльність сотень мешканців багатоквартирного будинку. Якщо у вас трапилася проблема з каналізацією, то перше, що необхідно зробити – це обмежити користування водою і попередити всіх сусідів, що живуть вище вас. Якщо проблема виникла на підприємстві, то краще за все відразу перекрити подачу води. Потім відразу ж викликати аварійну службу нашої компанії. Наші фахівці проведуть відеодіагностику каналізаційних труб, визначать місце засмічення або тріщину, і зроблять все необхідне для швидкого усунення проблеми. В ході проведення відеодіагностики, в трубу запускається спеціальний відеоприлад, що складається з гнучкого шлангу з ліхтариком і відеокамерою на кінці. Камера передає зображення на монітор, і фахівець оцінює стан внутрішньої поверхні труби.

Відеодіагностика труб опалення

Ми проводимо відеодіагностики труб опалення перед стартом опалювального сезону і це завжди виправдано, так як часто виявляються поломки, тріщини і іржа, які при подачі гарячої води під тиском можуть привести до аварійної ситуації. А що таке гаряча вода, яка затоплює приміщення, напевно, представляє кожен – збитки будуть непорівнянні за вартістю з проведенням планової відеодіагностики труб. Тому не варто економити на цій процедурі перед запуском систем опалення, щоб уникнути великих втрат. Ультрасучасна установка для відеодіагностики може досліджувати труби діаметром від 25 до 150 мм, а значить, вона може бути застосована у всіх видах труб.

Відеодіагностика труб водопостачання

У разі будь-якої позаштатної чи аварійної ситуації з системою водопроводу, найкращим рішенням буде провести відеодіагностики труб для найкращого розуміння проблеми і пошуку шляхів її вирішення. Так як під час відеодіагностики, фахівець на моніторі бачить реальний стан справ, а не працює наосліп, можна говорити про незамінності цього методу. Крім того, проведення діагностики дозволяє реально оцінити вартість робіт, що також є безсумнівним плюсом, адже багато хто з нас стикався з ситуацією, коли спочатку майстер озвучує одну суму, а в ході роботи з’ясовується, що необхідно додаткове обладнання і вартість буде вище, а також і термін виконання ремонту затягується. Тому, ми, як справжні професіонали, цінуємо своє і Ваш час і виконуємо відеодіагностики труб для максимально якісного і швидкого виконання всіх ремонтних робіт.

Відеодіагностика вентиляційних шахт і димових труб

Система вентиляції на підприємстві і в житловому будинку є не менш важливою, ніж каналізація або водопровід, тому ми також рекомендуємо час від часу проводити профілактичну відеодіагностики вентиляційних шахт, щоб вчасно проводити їх очистку і не допускати засмічень. Особливо це актуально на підприємствах, де багато вихлопів і якісне їх відведення – запорука здоров’я співробітників і безперебійної роботи підприємства. Відеоустановка дозволяє діагностувати труби і шахти різного розміру і довжини, а значить, фахівець зможе визначити місце засмічення і вчасно провести прочищення або невеликий ремонт, який запобіжить серйозні аварії.