Аварійний ремонт внутрішньго водопроводу, будівництво внутрішніх водопровідних систем

Якісне водопостачання є невід’ємним атрибутом комфортного життя в будинку і також роботи будь-якого підприємства, тому при ремонті або будівництві варто приділити пильну увагу саме системам подачі води і внутрішніх систем водопроводу. Якісні матеріали і грамотний інженерний погляд здатні створити систему подачі і проведення води, яка буде служити довгі роки, не створюючи жодних проблем. Ось чому дуже важливо ще на початковому етапі будівництва вибрати грамотних фахівців, таких як компанія «Група компаній СТ».

Важливо розуміти, що водопровід – це складна система, що складається з насосів, різних фільтрів і нагрівачів, труб і безлічі інших деталей, і тут важлива кожна дрібниця для успішної роботи всієї системи. А якщо це ще й автономна система подачі води, то і зовсім не обійтися без висококласних фахівців ТОВ Група компаній СТ, адже потрібно не тільки спроектувати і провести внутрішній трубопровід, а ще й добути воду, а значить пробурити свердловину, що тягне за собою проведення ще безлічі необхідних робіт.

Ми виконуємо всі види ремонтних і будівельних робіт, пов’язаних з водопровідною системою, а також виїжджаємо на аварійні виклики протягом дня. Ви завжди можете покластися на нас у питаннях сантехнічних та водопровідних робіт.

Аварійний ремонт будь-яких систем внутрішнього водопроводу

Система внутрішнього водопроводу в будинках або на підприємствах зазвичай складна з безліччю кутів, поворотів, нахилів і підйомів, підведення до кранів, до нагрівачів, і інших агрегатів, тому часто виникають ситуації, де потрібен ремонт труб водопроводу. Наші фахівці виконують якісний аварійний ремонт водопровідних систем. Виїзд на місце аварії і ремонт займає не більше 12 годин, а значить, в найкоротші терміни ви зможете відновити користування водопроводом.

У роботі ми використовуємо різні методи ремонту труб, це залежить від матеріалу труб, ступеня пошкодження і безлічі інших чинників. В одній ситуації досить пройтися паяльником по пластиковій трубі і проблема буде усунена, в іншому ж випадку знадобиться повна реконструкція ділянки. У будь-якому випадку, ви можете розраховувати на висококваліфіковану роботу майстра.

Поточний або плановий ремонт внутрішніх мереж водопроводу

Як це не сумно, але всі наші труби міського водопроводу з часом виходять з ладу саме через якість води. Відсутність сучасних систем очищення води сприяє утворенню відкладень, корозії і т.д. Тому по закінченні декількох років інтенсивної експлуатації, необхідно проводити плановий ремонт труб внутрішнього водопроводу.

Викличте фахівця з нашої компанії для оцінки стану водопроводу і він проконсультує вас про необхідність планового ремонту. Можливо, замінивши лише одне з’єднання або фрагмент труби, вам вдасться уникнути великої аварії. Не нехтуйте профілактичними заходами, користуйтеся послугами професіоналів.

Будівництво нових і реконструкція існуючих систем внутрішнього водопроводу відповідно до побажань замовника

Якщо часті ремонти трубопроводу стали для вас частиною життя і займають занадто багато часу, то можливо варто задуматися про реконструкцію системи водопроводу. Якщо на вашому підприємстві або в будинку труби прослужили вже не один десяток років і постійно виникають якісь дрібні або великі аварії, то звернувшись до фахівців компанії Група компаній СТ ви отримаєте кваліфіковану консультацію і навіть план робіт по реконструкції вашого водопроводу. Це позбавить вас від постійних переживань і боязні виникнення великої аварії.

Ми виконуємо як реконструкцію існуючих внутрішніх систем водопроводу, так і проектування і прокладку нових комунікацій відповідно до побажань клієнта і вимогами державних ТУ з водопостачання. В роботі використовуємо новітні технології і матеріали, а також даємо рекомендації по збільшенню терміну служби інженерних мереж.

Установка і ремонт лічильників води

В умовах сучасного мегаполісу і з огляду на постійне подорожчання природних ресурсів, установка лічильників води є обов’язковою умовою ефективної експлуатації житлової квартири або підприємства. Наші фахівці виконують установку і ремонт лічильників води згідно з усіма вимогами і з видачею необхідної документації для їх подальшої реєстрації та опломбування.

Звернувшись в нашу компанію для установки лічильника води, ви можете бути впевнені в якості виконання всіх робіт, у використанні тільки кращих сучасних матеріалів і якісних деталей. Для коректної роботи лічильника води необхідно встановити ряд приладів згідно з технічними вимогами. Якщо в системі ще немає цих приладів, то наш фахівець встановить: кульовий кран для перекривання води в квартирі, фільтр грубої очистки води, зворотний клапан і потім сам лічильник зі змінною прокладкою. Тільки таким чином установка лічильника води буде вважатися правильною і відповідної технології, а також буде прийнятий контролюючою організацією і зареєстрований.

Заміна старого трубопроводу на новий з сучасних матеріалів

Чи варто говорити, що практично вся водопровідна система в Києві вже приходить в непридатність, так як старі труби покриті корозією зовні і різними відкладеннями зсередини, час від часу труби проривають, не витримуючи навантаження, і ми опиняємося заручниками ситуації.

Наша компанія виконує роботи по заміні старих труб водопостачання на нові з сучасних матеріалів. Ми використовуємо труби з поліетилену, поліпропілену, металопластика, склопластику ПВХ, КАН, міді та інші матеріали, що дозволяють легко і швидко монтувати систему водопостачання будинку або на підприємстві не застосовуючи зварювання і інші складні агрегати для різання труб. Сучасні матеріали не піддаються корозії їх легко обрізати і прокладати, так як зручно замовнику, вони довговічні і недорогі.

Наші фахівці завжди рекомендують замінити старий водопровід новими трубами, щоб уникнути аварійних ситуацій.

Установка, техобслуговування і ремонт систем очищення води

Вище було сказано, що наші труби водопостачання і різні прилади, що працюють з водою, страждають від неякісної води, від різних домішок і твердих частинок які потрапляють у водопровід. Крім того, ні для кого не секрет, що вода з крана дуже далека за своєю якістю від питної. Саме тому доцільно встановити системи очищення води, які дозволять не переживати про роботу приладів, а також про здоров’я домочадців або співробітників підприємства.

Наші фахівці займаються установкою і обслуговуванням систем очищення води, а також виконують ремонт, а значить, ви можете цілком покластися на нашу компанію в питаннях водопостачання вашого будинку або підприємства.

Сантехнічні роботи

Ми виконуємо весь спектр сантехнічних робіт по водопроводу, як в житлових будинках, так і на підприємствах. Щось полагодити, замінити деталі, встановити фільтр, лічильник, унітаз, душову кабіну, пральну машину або виконати будь-які інші роботи по сантехніці – цим наші фахівці займаються щодня і професійно. Ми намагаємося йти в ногу з часом і постійно вдосконалюємось в питаннях обслуговування і ремонту сантехнічних приладів, тому саме нам ви можете довірити всі роботи в вашому домі чи в офісі.