Прочищення каналізації — зовнішніх і внутрішніх каналізаційних систем

На будь-яких трубах з часом осідає наліт, або звичайний вапняний наліт від простої води, жирові накопичення, або більш складні відкладення на виробничих стічних трубах. Згодом наліт перекриває просвіт труби настільки, що утворюється засмічення, яке перешкоджає проходженню стоків і блокує роботу всієї каналізаційної системи.

Чи потрібно говорити, що мало хто замислюється про роботу каналізаційної системи аж до моменту її засмічення, в ці моменти важливо мати під рукою телефон служби з прочищення каналізації і не намагатися самостійно впоратися з проблемою, так як можна тільки погіршити ситуацію неправильними діями.

Фахівці компанії Група компаній СТ виїжджають на місце аварії в найкоротші терміни і, застосовуючи спеціальну техніку, прочищають трубу

Для прочищення каналізації часто використовується гідродинамічна установка, яка подає воду в труби під високим напором і таким чином змиває нарости. Але якщо в трубі застряло щось тверде, то потрібне механічне прочищення, для цього також використовується високотехнологічний агрегат, головка якого вводиться в трубу, просувається по ній до місця засмічення, а наткнувшись на перешкоду – перемелює його на дрібні шматочки. Як бачите, для якісного прочищення каналізації потрібна не тільки певна вправність, а й спецзасоби, тому в аварійній ситуації завжди краще покластися на професіоналів.

Прочищення зовнішньої і внутрішньої каналізації на підприємствах і в житлових будинках

Прочищення каналізації – ряд заходів, спрямованих на усунення засмічення, як у внутрішній, так і у зовнішній каналізаційній системі, які доводилося приймати кожному з нас хоча б один раз в житті. Причини засмічення каналізації можуть бути найрізноманітнішими від звичайних мулистих відкладень, які роками накопичуються у внутрішньому просвіті труб, до серйозних засмічень, що виникли внаслідок попадання в каналізацію сторонніх предметів. Навіть неправильний монтаж стічної системи може бути причиною постійних засмічень.

Залежно від типу засмічення, фахівець вибирає спосіб прочищення каналізації. Гідродинамічне прочищення каналізації – це найбільш поширений спосіб прочищення внутрішньої каналізації. Всередині будівель діаметр труб менше і достатньо запустити в трубу установку і подавати під високим тиском воду для очищення від всіляких відкладень.

А ось зовнішня каналізація часто потребує більш жорсткі заходи, а саме прочищення труб механічним способом. Так як досить часто в зовнішніх трубах виникають засмічення неорганічного походження, то і видалити їх водою не представляється можливим. Тому в хід йде установка з головкою, що крутиться з різними насадками для подрібнення засмічень і виведення їх з труб – це установка для механічної прочистки труб.

Чистка труб від всіх видів забруднень (побутових, технічних, виробничих)

Наша компанія має великий досвід роботи в усуненні всіляких видів забруднень труб, тому, звернувшись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що проблема буде вирішена в найкоротші терміни, і ви знову зможете безперешкодно користуватися благами цивілізації.

Головне правило – не намагатися прочистити каналізацію самостійно, так як своїми діями ви можете тільки ускладнити проблему, і майстру потім буде потрібно набагато більше часу на ліквідацію засмічення. Залежно від типу відходів та виду засмічення, наш фахівець вибере грамотну тактику роботи, що дозволить заощадити час і зберегти стічну систему в працездатному стані.

У разі засмічення каналізації на підприємстві з особливими стоками, можливе застосування гідрохімічного способу прочищення каналізації. Ми додамо в воду спеціальні реагенти, які разом з силою напору води під тиском усунуть всілякі відкладення в трубах і засмічення.

Промивання зливостоків, дренажів і самопливної каналізації

Зливові стоки, зливова каналізація, ливнівки покликані відводити воду з доріг і ґрунту, що оточує житлові будинки або підприємства. Іноді, після сильної зливи або тривалих дощів в осінній період зливостоки переповнюються, і вода стоїть зовні, затоплюючи навіть підвали будинків. Часто це трапляється через засмічення ливнівок, а причиною засмічення стають гілки, листя і різне сміття що змивається водою в стоки.

Для прочищення зливостоків застосовується гідродинамічна установка, вода подається під високим тиском і змиває все це сміття далі в каналізацію. Але іноді ситуація ускладнюється замулюванням накопичувального резервуара, тоді ми застосовуємо мулосос це спеціальна вакуумна машина для відкачування мулу.

У нашій компанії зібраний значний парк автомобілів і техніки для виконання різних робіт і рішення задач будь-якої складності. Не варто чекати, коли комунальні служби відреагують і приїдуть усувати проблему, викличте фахівців з нашої компанії Група компаній СТ і ми швидко усунемо засмічення в каналізації.

Промивання труб інших призначень

Ми виїжджаємо на підприємства, різні виробництва і проводимо прочищення труб найрізноманітніших агрегатів. Зняття вапняного нальоту, усунення органічних і неорганічних засмічень в трубах обладнання. Очищення внутрішніх та зовнішніх поверхонь промислових автоклавів, нагрівального і охолоджуючого устаткування. Чистка труб різного призначення. Всі ці роботи ми виконуємо з легкістю, завдяки ультрасучасній техніці, яка є в нашому розпорядженні, а також завдяки висококваліфікованим фахівцям з великим досвідом роботи.