Відкачування і осушення водойм

Відкачування і осушення водойм – це комплекс заходів, який може знадобитися, коли рівень води у водоймі надзвичайно підвищений, що тягне за собою безліч незручностей якщо поблизу знаходиться житловий будинок або підприємство. Рівень грунтових вод істотно підвищується, можуть бути підтоплення підвалів і гаражів, активізуються процеси гниття і замулювання грунту, зростає кількість азотних і фосфорних сполук, озеро перетворюється на болото, і виникають багато інших незручностей.

Наша компанія Група компаній СТ проводить гідротехнічні заходи із застосуванням сучасної високопотужної техніки для зниження рівня води у водоймі або повного його осушення, в залежності від побажань замовника. Вартість таких робіт із застосуванням нашої техніки набагато нижча, ніж при використанні класичного мулососа.

Перекачування води для гасіння палаючих торфовищ

Торф’яні родовища (торфовища) є найпоширенішим джерелом пожеж, оскільки дуже легко спалахують під час посухи і високої температури повітря, а також при недотриманні техніки пожежної безпеки людиною. Крім того, торфовища досить проблемні в плані виявлення загорянь, так як товщина покладів досягає декількох метрів, і загоряння може відбутися навіть взимку. Тому сьогодні частіше застосовують методи попередження загорянь шляхом обводнення торфовищ.

Для попередження спалахів створюється комплекс з мережі каналів зі спеціальними засувками для затримання води, що призводить до обводнення торф’яних покладів. Щоб створити необхідний обсяг води в каналах, її необхідно перекачати з довколишніх водойм, якщо такі є або прокладати тимчасовий трубопровід для переміщення води з великих відстаней. У нас в арсеналі є все необхідне обладнання і потужності для виконання подібних робіт.