Відкачування відходів з основних і проміжних очисних споруд центральної каналізації

Замулювання очисних споруд центральної каналізації – досить часте явище через високе навантаження на каналізаційну систему, побудовану більше 50 років тому. Крім того, будь-які будови, які знаходяться нижче поверхні землі, схильні до затоплень. Справитися з будь-яким завданням, як відкачування води або мулу з очисних споруд, під силу тільки професіоналам з компанії Група компаній СТ. У нашому розпорядженні є потужні мобільні насоси для відкачування мулу та інших рідин з колекторів, зливової каналізації і т.д. Для таких робіт ми застосовуємо самовсмоктувальні насоси і насоси погружного типу, які служать для перекачування рідин по трубопроводах до організованого водоприймача.

Відкачування каналізаційних насосних станцій, відстійників, жировловлювачів

Відкачування відходів з КНС, відстійників і жировловлювачів завдання не з легких. Щільний рідкий мулистий осад дуже важко викачати і транспортувати, а також правильно утилізувати без шкоди навколишньому середовищу. Наша компанія професійно займається перекачуванням шламу і бруду за допомогою спеціальних насосів, які справляються з густою масою з високим вмістом піску, ґрунту і навіть каміння на великі відстані або в цистерну для транспортування.

Залежно від типу відходів та місця, куди необхідно їх перекачати, ми застосовуємо різні насоси: шламові погружні або мембранні з продуктивністю від 100 м3/год до надпотужних сучасних насосів, потужністю 300 м3/год на відстань 1000 метрів.

Перекачування рідин з комплексів очисних споруд промислових підприємств

На виробничих підприємствах в відстійниках і фільтрах і резервуарах накопичується осад самої різної етіології, рано чи пізно навіть ці відстійники вимагають очищення, але впоратися з такими рідинами не під силу звичайним насосам, тут потрібна спеціальна техніка для відкачування складних рідин з різними домішками. В арсеналі нашої компанії є необхідне обладнання для перекачування всіляких рідин, в тому числі і складних виробничих відходів, піску, рідкого бруду, осаду різних речовин, мулу та фільтрату. Для такої роботи ми не використовуємо звичайний мулосос, так як його потужності не вистачить для якісного і швидкого перекачування складних відходів. Ми застосовуємо ультрасучасну систему насосного обладнання, здатну перекачувати густі відходи з глибини понад 30 метрів зі швидкістю 300 м3/год, а також при необхідності, переміщати ці відходи на відстань до 1000 метрів по системі тимчасового трубопроводу.