Відкачування води з будівельних котлованів

При будівництві об’єктів, може виникнути ситуація, коли рівень грунтових вод настільки високий, що котлован, підготовлений під будівництво будинку, виявляється затопленим. Відповідно всі будівельні роботи припиняються, що тягне собою затягування термінів будівництва, неустойки і т.д. Необхідно терміново відкачувати воду з котловану.

Для виконання цих робіт потрібно цілий комплекс заходів. Потрібно не тільки відкачати рідину (вода з піском, мулом, глиною), а й грамотно її перемістити, так щоб вона не затопила сусідню чужу власність і не повернулася назад в котлован. Тому роботу необхідно довірити професіоналам, які гарантують результат своєї роботи. Такими фахівцями є ми. У нас є необхідна кількість шлангів і насосного обладнання для перекачування великих об’ємів рідин на відстань до 1000 метрів. У разі необхідності переміщення рідини на більшу відстань, ми завантажуємо автоцистерну і вивозимо рідину в безпечне місце утилізації.

Осушення затоплених територій (підвалів, підземних переходів після сильної зливи)

Часто після сильних проливних дощів, підвали будинків, підприємств і навіть підземні переходи з поганою або засміченою дренажною системою виявляються затопленими. Для відновлення працездатності та щоб не допустити просідання фундаменту, появі цвілі і інших проблем, необхідно терміново викачати воду. Як правило, в таких ситуаціях обсяг води не дуже великий і досить перемістити її насосною станцією на віддалену відстань або перекачати в цистерну для вивозу.

А ось якщо затопленою виявилася велика територія, то має сенс переміщати такі обсяги води в довколишні водойми (якщо такі є), так як тут немає обмежень по кількості перекачаної рідини, озеро або річка здатне вмістити будь-який обсяг води, то такий шлях буде оптимальним. У цих випадках, ми знаходимо можливість прокласти тимчасовий трубопровід на необхідну відстань і безпечно для оточуючих територій і будинків, відкачати великий обсяг рідини із затопленої ділянки. Потужні насоси дозволяють проводити ці роботи в дуже стислі терміни, так як навіть густий мул наш насос перекачує зі швидкістю 300 м3/год.