Комплексні послуги з обслуговування інженерних систем

Очищення реактора біогазової установки від біомаси

Наша компанія професійно займається очищенням біогазових установок. Використовуючи досвід європейських колег, їх напрацювання і техніку, ми єдина компанія, яка з легкістю береться за таку складну роботу. В арсеналі у нас є все необхідне обладнання для якісного і швидкого викачування всіх відходів біомаси з реактора і очищення внутрішніх поверхонь.

Замовити очистку біогазового ректора

Перекачування складних рідин (диатоміту, кізельгуру, інфузорної землі, гірської муки, циліту і багато іншого)

На виробничих підприємствах для фільтрації, відбілювання і в хімічних сполуках використовується діатоміт і його похідні: кизельгур, целіт, гірська мука, інфузорна земля і інше. Це корисна копалина похідна панцирів діатомей. Незважаючи на безліч сфер застосування цієї речовини, і його корисність в різних етапах виробництва, відходи його досить важко утилізуються.

Замовити перекачування складних рідин

Відкачування відходів з основних і проміжних очисних споруд центральної каналізації

Замулювання очисних споруд центральної каналізації досить часте явище через високе навантаження на каналізаційну систему, побудовану більше 50 років тому. Крім того, будь-які будови, які знаходяться нижче поверхні землі, схильні до затоплень. Справитися з будь-яким завданням, відкачати воду або мул з очисних споруд, під силу професіоналам з компанії Група компаній СТ. У нашому розпорядженні є потужні мобільні насоси для відкачування мулу та інших рідин з колекторів, зливової каналізації і т.п.

Замовити викачку очисних споруд

Відкачування і осушення водойм

Наша компанія Група компаній СТ проводить гідротехнічні заходи із застосуванням сучасної високопотужної техніки для зниження рівня води у водоймі або повного його осушення, в залежності від побажань замовника. Вартість таких робіт із застосуванням нашої техніки набагато нижче, ніж при використанні класичного мулососа.

Замовити осушення водойми

Відкачування води з будівельних котлованів

При будівництві об’єктів, може виникнути ситуація, коли рівень грунтових вод настільки високий, що котлован, підготовлений під будівництво будинку, виявляється затопленим. Відповідно всі будівельні роботи припиняються, що тягне за собою затягування термінів будівництва, неустойки і т.д. Необхідно терміново відкачувати воду з котловану.

Замовити викачку води з котловану

Перекачування води та інших рідин на великі відстані

Компанія Група компаній СТ надає послуги з перекачування води та інших рідин на великі відстані. У роботі ми застосовуємо потужну сучасну техніку, яка дозволяє швидко перекачати великі обсяги рідин різного походження із затоплених приміщень або місцевостей, а також з очисних споруд. Ці заходи можуть бути необхідні в самих різних ситуаціях, як:

Замовити перекачування води

Буріння бетону та залізобетону від 50мм до 450мм вертикально, горизонтально, під кутом

Будь-який ремонт або будівництво складно собі уявити без необхідності просвердлити отвір в стіні, стелі або в підлозі. Так як для різних цілей, отвори необхідні різні, обійтися класичним перфоратором іноді просто неможливо і тут на допомогу приходять сучасні технології алмазного буріння.

Замовити буріння бетону

Відеодіагностика труб опалення, водопостачання, каналізаційних мереж

Проведення відеодіагностики дозволяє максимально точно визначити стан труб і інших інженерних систем, визначити місце засмічення, тріщини, пробоїни, незаконні врізки та інші ушкодження. Провівши відеодіагностику труб, фахівець максимально точно зможе визначити обсяг робіт і їх вартість, а також необхідність використання того чи іншого обладнання. Одним словом, відеодіагностіка дає повну картину стану труб і дозволяє максимально точно оцінити масштаб проблеми і шляхи її якнайшвидшого усунення.

Замовити відеоінспекцію труб

Автономна каналізація БІОС – установка біологічного очищення стічних вод

Більшість будинків сьогодні обладнується водопостачанням, по комфорту це перевершує міські зручності. Все частіше стає нормою наявність в заміському будинку кількох унітазів, душових кабін, ванн, джакузі, басейну. Обладнуючи свій будинок комфортним водопостачанням, власник стикається з проблемою побутових стічних вод, які кудись треба дівати. Тому виникає необхідність влаштування системи автономної каналізації. Вибір оптимальної для конкретних умов будівництва автономної системи каналізації залежить від ряду факторів:

Замовити автономну каналізацію БІОС

Обслуговування систем опалення — очищення і промивка опалювальних приладів

Наша компанія – лідер на ринку послуг з обслуговування та ремонту інженерних систем на підприємствах, в житлових будинках і комплексах. Ми – команда Група компаній СТ перейняли досвід зарубіжних колег, вивчили інноваційні технології та світові розробки в сфері швидкого і безпечного прочищення труб опалення та інших мереж Теплопостачання. Ми готові застосовувати ці технології на вашому підприємстві, а також в житлових будинках, як нової, так і більш ранньої побудови.

Замовити очистку оплювальних систем

Монтаж, ремонт і реконструкція зовнішніх і внутрішніх систем опалення

Плануючи систему опалення у вашому будинку, необхідно провести безліч прорахунків, щоб правильно встановити все необхідне обладнання і якісно, а головне, економічно і безпечно опалювати будинок. З цих та інших питань ви можете звернутися до фахівців компанії Група компаній СТ і отримати кваліфіковану допомогу.

Замовити монтаж, ремонт системи опалення

Аварійний ремонт і будівництво внутрішніх каналізаційних систем

Фахівці компанії «Група компаній СТ» виконують весь комплекс робіт по внутрішніх каналізаційних системах, виїжджають за аварійними викликами, як на підприємства, так і до приватних осіб. Термінові роботи з прочищення каналізації від засмічень виконуються в найкоротші терміни так як ми розуміємо, скільки дискомфорту несе в собі несправність системи водовідведення будинку, а на підприємстві і того гірше – паралізує роботу усього виробництва.

Замовити ремонт, будівництво каналізації

Аварійний ремонт і будівництво зовнішніх каналізаційних систем

Компанія «Група компаній СТ» є експертом в питаннях ремонту, обслуговування та будівництва каналізаційних мереж і готова виконати будь-які роботи в найкоротші терміни після вашого звернення. Фахівці компанії використовують висококласне сертифіковане обладнання кращих світових і вітчизняних виробників, яке дозволяє швидко і якісно виконувати будь-які сантехнічні роботи, від прочищення каналізації до будівництво нової системи водовідведення.

Замовити аварійний ремонт каналізації

Аварійний ремонт внутрішньго водопроводу, будівництво внутрішніх водопровідних систем

Якісне водопостачання є невід’ємним атрибутом комфортного життя в будинку і також роботи будь-якого підприємства, тому при ремонті або будівництві варто приділити пильну увагу саме системам подачі води і внутрішніх систем водопроводу. Якісні матеріали і грамотний інженерний погляд здатні створити систему подачі води, яка буде служити довгі роки, не створюючи жодних проблем.

Замовити аварійний ремонт водопроводу

Аварійний ремонт водопроводу і будівництво зовнішніх водопровідних систем

ТОВ «Група компаній СТ» виконує всі види робіт по ремонту, реставрації та будівництва нових мереж водопостачання, при цьому використовує сучасні технології, обладнання та матеріали для досягнення найкращого результату. Співпрацюючи з фахівцями компанії, ви можете бути впевнені у високій якості послуг, дотриманні сучасних стандартів безпеки і довговічності комунікацій, створених руками наших майстрів.

Замовити аварійний ремонт водопостачання

Прочищення каналізації — зовнішніх і внутрішніх каналізаційних систем

На будь-яких трубах з часом осідає наліт: звичайний вапняний наліт від простої води, жирові накопичення або більш складні відкладення на виробничих стічних трубах. Згодом наліт перекриває просвіт труби настільки, що утворюється засмічення, яке перешкоджає проходженню стоків і блокує роботу всієї каналізаційної системи.

Замовити аварійну причистку каналізації