Перекачування складних рідин (диатоміту, кізельгуру, інфузорної землі, гірської муки, циліту і багато іншого)

На виробничих підприємствах найрізноманітнішої спрямованості для фільтрації відбілювання і в хімічних сполуках використовується діатоміт і його похідні: кизельгур, циліт, гірська мука, інфузорна земля і інше. Це корисна копалина – похідне зі стулок діатомей, іноді невеликої кількості радіолярій, спікул губок, а також глинистого матеріалу, кварцу та глауконіту. Незважаючи на безліч сфер застосування цієї речовини, і її корисність в різних етапах виробництва, відходи діатоміту досить важко утилізуються.

Фахівці нашої компанії мають необхідне насосне обладнання для відкачки складних рідин, в тому числі і диатоміт. Не дивлячись на кам’янисту пористу структуру породи, наші агрегати справляються з подібними відкладеннями.

Відкачування води і мулу з очисних споруд дощових стічних вод та інш.

Відкачування води і мулу може знадобитися у випадках затоплень очисних споруд дощових і стічних вод після сильних злив. Для очищення фільтра зливової каналізації може знадобитися не тільки насосне обладнання, а й агрегати для прочищення, так як часто ці об’єкти засмічені брудом, гілками, листям та іншим сміттям. Використовується різноманітне устаткування для відкачування води в залежності від масштабів затоплення і забруднення. Це можуть бути насоси з електричним, механічним або гідравлічним приводом, напірні трубопроводи, засоби для механічної прочистки каналізації та багато іншого, чим користуються професіонали нашої компанії.